בדיקה גנטית לתזונה

ופעילות גופנית מותאמת אישית

בקליניקה שלי ניתן לבצע בדיקת DNA פשוטה שמאבחנת את הגנטיקה האישית שלנו. בהתאם לתוצאות הבדיקה, שנשלחת לפיענוח באנגליה, אני מרכיבה תפריט אישי שמתבסס על סוגי המזונות שמתאימים לכל אחד ומגבירים את סיכויי ההצלחה והיעילות של הדיאטה. הבדיקה הגנטית כוללת דגימת רוק, ומתבצעת באמצעות חברת Danova DNA שפועלת בארץ כזכיינית בלעדית של חברת Danova Fit  שבסיסה בבריטניה. בתפריט שמותאם אישית לתוצאות הגנטיות, ובעזרת ליווי והדרכה מתאימים, ניתן להשיג תוצאות נהדרות, לרזות בקלות ולשמור על משקל תקין.

 

ליווי והתאמה של דיאטה אישית מבוססת פרופיל גנטי

בדיקת DNA תגלה:

סוג הדיאטה האופטימלית עבורך והדרך לשמור על המשקל לאורך זמן
התגובה הגנטית האישית שלך לפחמימות

מהו סוג וכמות הפחמימות האידיאלית עבורך על מנת לשמור על הבריאות ומשקל גוף תקין.
 

הרגישות הגנטית האישית שלך לשומנים רווים

למרות הביקורות השליליות הרבות שאנו עדים להם בתקשורת במהלך השנים האחרונות, השומן הוא למעשה מרכיב מזון חיוני לבריאותנו. הגנטיקה שלנו היא זו שמכתיבה לנו עד כמה לצרוך ממנו.

 

יכולת ניקוי רעלים

כמה יעיל מסלול נטרול הרעלים בגופך? הגנים שלנו משחקים תפקיד בהגדרת כמות הצריכה המותרת לנו של בשר מבושל בטמפרטורות גבוהות ("על האש"), והכמות הנדרשת של ירקות מצליבים ובצליים על מנת לסייע לכבד שלנו בנטרול הרעלים.

 

צורך בנוגדי חימצון

נווגדי חמצון מצויים בפירות וירקות טריים. הגנטיקה שלנו משחקת תפקיד חשוב בהגדרת הכמות של מזונות עשירים בנוגדי חמצון שהגוף שלנו זקוק לצרוך.
 

צורך באומגה 3 

חומצות שומן מסוג אומגה 3 הן סוג של שומן בלתי רווי שנדרשות לפעילות תקינה של גופנו.
הגנים שלנו מסייעים לנו להגדיר את הכמות האופטימלית של אומגה 3 שעלינו לשאוף לקבל מהתזונה שלנו.
 

צורך בויטמינים מסוג B

מערכת העצבים, מערכת העיכול ותאי הדם האדומים בגופנו תלויים בוויטמינים מקבוצה B לצורך תפקודם התקין. 
לאחדים מאתנו יש צורך מוגבר יותר מאחרים בוויטמינים חיוניים אלו כדי לשמור על אורח חיים בריא.
 

צורך בויטמין ויטמין D

מסייע לנו לשמור על רמות תקינות של סידן בגופנו ומחזק את מבנה העצם. הגן לקולטן של ויטמין D בתאי גופנו עוזר לנו להבין איזו כמות של ויטמין חשוב זה מומלץ לנו לצרוך כדי לשמור על בריאותנו.

 

רגישות למלח

צריכה מוגברת של מלח נקשרה לסיכון מוגבר ללחץ דם גבוה, אך רק לחלק מהאנשים יש גנים מסוימים שמסמלים את הצורך בהקפדה יתירה על צריכת כמויות נמוכות של מלח בתזונה היומית שלהם.

 

תגובה לאלכוהול

האם כוסית יין אחת ביום באמת מועילה לך? לאנשים עם גנוטיפים מסוימים, צריכה מתונה של אלכוהול עשויה ליצור השפעה חיובית על הכולסטרול בגופם.
בעזרת תוצאות הבדיקה, תוכל לגלות אם גם אתה נושא גנוטיפ כזה.

 

רגישות לקפאין

הגנים שלנו עוזרים לנו בתהליך חילוף החומרים של קפאין, לגנוטיפים מסוימים חילוף חומרים מהיר ואילו לאחרים הוא איטי. הגנטיקה האישית שלנו מסייעת לנו לבחור מה הכמות היומית המומלצת של קפאין עבורנו.

 

אי סבילות ללקטוז

האם אתה נושא את הגן שמאפשר לגופך לעכל חלב? גרסת הגן LCT שאנו נושאים בגופנו מאפשרת לנו לדעת אם כדאי שנמנע ככל האפשר מצריכת חלב ומוצריו המכילים לקטוז.

 

רגישות לגלוטן

הגנטיקה שלנו מראה לנו אם אנו מצויים בסיכון לפתח את מחלת הצליאק (רגישות לגלוטן). תוכל/י לגלות אם הנך בסיכון ממוצע, גבוה או נמוך. זו אינה בדיקה אבחנתית!

 

הנחיות כלליות לצריכת חומרי מזון

שורה ארוכה של ויטמינים ומינרלים שמושפעים מהגנים שלנו, יאפשרו לך לגלות האם מומלץ לך לצרוך את הכמות הממוצעת שלהם, או שיש לך צורך אישי בכמות מוגברת.

050-6611830

שלח

 

שם:

 

נא להכניס שם

תודה על פנייתך!

 

נחזור אליך בהקדם.

 

נייד:

 

נא להכניס נייד

 

מייל:

 

נא להכניס מייל

להשארת פרטים:

טלפון: 050-6611830 | פקס: 03-5471337 | מייל: irispes@gmail.com | כתובת: יהודה 14, רמת השרון

טלפון: 050-6611830 | פקס: 03-5471337 |

 מייל: irispes@gmail.com

כתובת: יהודה 14, רמת השרון